Dlouháni Roudnice

Otevřené sdružení členů a přátel rodinného týmu Dlouháni z Roudnice, pro aktivní či pasivní účast na amatérských běžeckých, cyklistických a jiných sportovních a vůbec kulturních akcích.

Výsledky 2010

101231 - Hasa.pdf, (44.36kB)
V silvestrovském běhu, tedy v posledním závodu roku "padesátého" si Dlouhán dosprintoval pro 3. místo v kategorii.
Vysl_SNEZ_10(1).xls, (26kB)

-8 st.C a 70 cm sněhu. Takhle bylo na vrcholku Děčínského sněžníku při 36.ročníku Vánočního běhu.

Vlastní nepozorností si Dlouhán prodloužil trať asi o tři kilometry v sněhových závějích. Závod se tak stal dosud nejtěžším dokončeným během.

KRÁL STŘEDOHPŘÍ 2010 výsledky.xls, (39kB)

Úspěch Dlouhánů v kategoriích seriálu Krále Středohoří:

Dorost - muži do 18 let: Dlouhý Vladimír ml.  -  3. místo

Muži 50-59 let :  Dlouhý Vladimír st.  - 5. místo

Ženy (bez rozdílu pohlaví): Dlouhá Zuzka  - 2. místo

Výběh na Lovoš 2010.xls, (36kB)
Krosový běh ze Lhotky u Lovosic na vrchol Lovoše byl posledním závodem seriálu Krále Středohoří 2010.
101127 - Čertovská 5ka.xls, (31kB)

4. ročník "pekelného" krosového běhu na mírně zasněžené trati pořádal 27.11.2010  TJ Sokol Unhošť jako poslední závod Běžeckého poháru 2010.

101121 - Na Chlum.pdf, (75.01kB)
16. ročník výběhu na Chlum u Děčína, 6500m/368m, pořádal Klub biatlonu v Jílovém www.kbjilove.estranky.cz
Děčínská pětka 2010.xls, (43kB)
V pětikilometrovém testu na dráze Dlouháni obstáli, Senior zlepšil loňský výkon téměř o půlminutu a skončil 2. v kat. C veteránů, Junior zaběhl do limitu 22 minut a byl 3. v kategorii F , oba za vydatného povzbuzování Zuzany a její odborné trenérské podpory.
ŽANDOVSKÁ DESÍTKA 14.doc, (39.5kB)
16. ročník krosového závodu pro všechny kategorie.
Desítka v Sosnové 2010.xls, (30kB)

V rámci Krosmaratonu zaběhl Dlouhán v deštivém počasí pro 3. místo v kategorii "50". Zuzaně to stále neběhá.