Dlouháni Roudnice

Otevřené sdružení členů a přátel rodinného týmu Dlouháni z Roudnice, pro aktivní či pasivní účast na amatérských běžeckých, cyklistických a jiných sportovních a vůbec kulturních akcích.

Výsledky 2007

1.12.2007 Čertovská 5ka Unhošť

Výsledky  Čertovské 5  - 5700 m  - 1.12.2007

Kategorie A  - muži do 39 let

Pořadí

Jméno

Naroz.

Klub

Čas

1.

Jan Tlustý

1974

AC TEPO Kladno

18:58

2.

Stanislav Pípal

1974

Vanaman Kladno

20:52

3.

Jaroslav Bohdal

1976

MK Kladno

21:07

4.

Jan Boček

1990

Loko Beroun

22:04

5.

Zbyněk Pela

1973

SKI PAX Kladno

22:28

6.

Pavel Procházka

1990

Loko Beroun

22:36

7.

Petr Vomastek

1981

Reality 21

22:38

8.

Viktor Sander

1990

AC TEPO Kladno

24:10

9.

Pavel Horych

1970

MK Kladno

24:44

10.

Pavel bříza

1974

MK Kladno

25:17

11.

Martin Šandera

1976

MPČR

27:01

12.

Tomáš Šmíd

1976

Odbor přátel Dukla Praha

29:31

13.

Tomáš Kučera

1994

AC TEPO Kladno

33:20

14.

Eda Horych

1997

KOB Kladno

36:44

 

 

Kategorie B – muži 40-49 let

Pořadí

Jméno

Naroz.

Klub

čas

1.

Josef Poduška

1962

AC TEPO Kladno

19:01

2.

Václav Klos

1960

MK Kladno

21:43

3.

Miloš Kmuníček

1961

MK Kladno

23:15

4.

František Křeček

1958

Doksy

23:28

5.

Josef Prošek

1963

Strašáci Nové Strašecí

23:44

6.

Josef Beránek

1958

MK Kladno

24:12

7.

Vladimír Dlouhý

1960

Dlouháni Roudnice

25:23

 

 

Kategorie C – muži 50 – 59 let

Pořadí

Jméno

Naroz.

Klub

Čas

1.

Vladimír Kropáč

1956

TJ Sokol Unhošť

24:28

2.

Miroslav Kokeš

1955

MK Kladno

24:48

3.

Jiří Fingerhut

1953

MK Kladno

25:29

4.

Jiří Potůček

1953

Velké Přítočno

28:08

5.

Kamil Zelený

1955

Chrustenice

29:02

6.

František Holoubek

1948

TJ Ruzyně

29:29

 

 

Kategorie D – muči nad 60 let

Pořadí

Jméno

Naroz.

Klub

Čas

1.

Jan Merunka

1940

MK Kladno

26:30

2.

Milan Mikoláš

1942

Beroun

26:33

3.

Ladislav Tlustý

1940

MK Kladno

27:16

4.

Gerhard  Hirner

1943

Beroun

27:25

5.

Václav Mikoláš

1939

Žatec

30:49

6.

Antonín Čapek

1941

AVC Praha

34:52

7.

František Skalník

1937

Tuchlovice

36:45

 

 

 

Kategorie E – ženy do 34 let

Pořadí

Jméno

Naroz.

Klub

Čas

1.

Karolína Růžičková

1994

Neratovice

26:09

2.

Lucie Růžková

1983

MK Kladno

28:40

3.

Andrea Macourková

1985

MK Žebrák

28:47

4.

Dagmar Hůrková

1973

Ultrasport Sokolov

31:00

5.

Zuzana Dlouhá

1984

Dlouháni Roudnice

31:19

 

 

Kategorie F – ženy nad 35 let             

Pořadí

Jméno

Naroz.

Klub

Čas

1.

Iveta Kokešová

1967

MK Kladno

25:57

2.

Eva Štěpánková

1972

BK Beroun

26:28

3.

Alice Procházková

1959

MK Kladno

26:51

4.

Pavlína procházková

1964

Hořovice

27:08

5.

Iva Kučerová

1969

Kladno

35:20

 

 

Jiří Pucholt , Zdeněk Kučera

V Unhošti 1.12.2007

Žádné komentáře
 
Hope you enjoyed our pages.