Dlouháni Roudnice

Otevřené sdružení členů a přátel rodinného týmu Dlouháni z Roudnice, pro aktivní či pasivní účast na amatérských běžeckých, cyklistických a jiných sportovních a vůbec kulturních akcích.

Výsledky 2007

Lhota u Kladna - 17.6.2007

Maraton klub Kladno - 15 km

 

ROZKVETLÁ KAŠTANKA

 

 15 km

 

Výsledky ze 17.6.2007

 

Kategorie A - Muži do 39 let :

1.

Slepička Pavel

1972

MK Žebrák

55:55

 

2.

Kopka Pavel

1975

Kerteam Libušín

57:42

 

3.

Mánek Ondřej

1982

Rakovník

59:30

 

4.

Vinš Pavel

1969

KOB Kladno

1:01:26

 

5.

Šemelík Petr

1969

KOB Kladno

1:05:00

 

6.

Bušta Štěpán

1974

Kladno

1:06:14

 

7.

Schöpf Jan

1979

Otrokovice

1:08:49

 

8.

Střeska Jan

1982

Maratón klub Kladno

1:09:25

 

9.

Bříza Pavel

1979

Maratón klub Kladno

1:11:26

 

10.

Symerský Miroslav

1978

Komárno

1:16:00

 

11.

Matula Štěpán

1970

FK Rozdělov

1:18:01

 

12.

Štěpánek Richard

1973

  -

1:21:37

 

13.

Řezníček Petr

1977

Slovácko

1:31:48

 

Kategorie B - Muži 40-49 let :

 

1.

Poduška Josef

1962

AC Tepo Kladno

56:00

 

2.

Collie John

1965

Sokol Unhošť

1:00:39

 

3.

Kmuníček Miloš

1961

Maratón klub Kladno

1:00:45

 

4.

Zámiš Zdeněk

1958

AC Tepo Kladno

1:02:00

 

5.

Pucholt Jiří

1959

AC Tepo Kladno

1:07:29

 

6.

Beránek Josef

1958

Maratón klub Kladno

1:08:07

 

7.

Dlouhý Vladimír

1960

Dlouháni Roudnice

1:09:19

 

8.

Nedvěd Pavel

1958

Kladno

1:15:12

 

9.

Míšek Jan

1960

Praha 8

1:23:31

 

Kategorie C - Muži 50-59 let :

 

1.

Malý Jiří

1953

AC Česká lípa

57:38

 

2.

Rock Jan

1954

ACOH Praha

1:06:15

 

3.

Kropáč Vladimír

1956

Sokol Unhošť

1:09:11

 

4.

Tůma František

1953

Maratón klub Kladno

1:09:25

 

5.

Vimer Jan

1955

Kladno

1:10:23

 

6.

Fingerhut Jiří

1953

Maratón klub Kladno

1:12:41

 

7.

Potůček Jiří

1953

Velké Přítočno

1:18:21

 

Kategorie D - Muži nad 60 let :

 

1.

Hlusička Josef

1938

Liga 100 Praha

1:12:14

 

2.

Tlustý Ladislav

1940

Maratón klub Kladno

1:15:13

 

3.

Merunka Jan

1940

Maratón klub Kladno

1:17:06

 

4.

Srp Ladislav

1947

Kladno

1:19:19

 

5.

Málek Zdeněk

1943

AVC Praha

1:23:16

 

6.

Kusebouch Rudolf

1940

Maratón klub Kladno

1:44:10

 

7.

Stübiger Rudolf

1940

Maratón klub Kladno

1:58:42

 

 

 

Kategorie E - Ženy do 34 let : 

1.

Ducháčková Ivana

1976

Sokol Unhošť

1:07:03

2.

Růžková Lucie

1983

Maratón klub Kladno

1:25:31

Kategorie F - Ženy nad 35 let : 

1.

Víchová Jana

1972

HSK Benecko

1:10:07

2.

Breburdová Hana

1961

Praha

1:16:46

3.

Pospíšilová Jiřina

1970

Praha

1:22:12

 

 

Žádné komentáře
 
Hope you enjoyed our pages.